
Nieuwe aanmelders zijn volgens Duurzaam Overloon ‘nog steeds van harte welkom maar komen op een reservelijst’. Mocht de groep reservisten groot genoeg worden dan overweegt men een additioneel dak te zoeken.
Inmiddels is de aanbiedingenfase voor de realisatie van het project afgerond en van de initiële benaderde bedrijven hebben er 3 een offerte uitgebracht. Thijsen Elektro uit Deurne, Van Gemert uit Overloon en Tijssens uit Heeze. De keuze is uiteindelijk gevallen op de aanbieding van Van Gemert. Greenchoice is aangewezen als energiepartner.
De Solar & Storage Magazine Marktgids 2026 is verschenen. De jaarlijks terugkerende marktgids biedt een totaaloverzicht van de energieopslag- en zonne-energiemarkt en is een bijlage van de december 2025-editie van Solar & Storage Magazine. De marktgids kent dit jaar 14 rubrieken en bovendien zijn in samenwerking met een groot aantal bedrijven en organisaties de belangrijkste ontwikkelingen qua projecten, markt en technieken in kaart gebracht.