logo
© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
1 november 2017

Eindhovens restaurant kweekt in restaurant eigen groente met led-trolleys

Het nieuwe restaurant Emma in Eindhoven is geopend. Op zichzelf niet bijzonder, ware het niet dat het restaurant in zijn eigen horecaruimtes groenten kweekt door middel van trolleys met led-verlichting.

Het restaurant, dat tegenover het Philips Museum ligt, wordt geleid door Joost Saris en Ruud Adriaens. Restaurant Emma heeft een kleine kaart welke continue wordt aangepast aan wat er voorradig is. De groenten en kruiden die worden gebruikt door het restaurant, worden in het restaurant zelf gekweekt. Hierdoor hebben de bezoekers van het restaurant zicht op de productie van de groenten en kruiden.

Om de groenten te kunnen kweken in het restaurant, heeft restaurant Emma gekozen voor de LED Growing Trolleys van Light4Food. Deze LED Growing Trolleys zijn uitgerust met een bewateringssysteem en Philips GreenPower LED Production Modules zodat het optimale lichtniveau wordt bereikt om groenten en kruiden te kweken. Doordat de LED Growing Trolleys uit 3 teeltlagen bestaan, worden de schaarse vierkante meters uiterst efficiënt gebruikt.

Deel dit artikel:

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Ja, ik wil de nieuwsbrief ontvangen en heb de privacy policy gelezen.

Laatste Nieuws

Bekijk al het nieuws

Meest gelezen

Producten