© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
23 oktober 2017

Inventdesign organiseert eerste inspiratiedag

InventDesign organiseert op dinsdag 14 november zijn eerste inspiratiedag. De dag is bedoeld voor een brede doelgroep: van installateurs tot lichtontwerpers.

Een nieuwe showroom, een jaar in het nieuwe pand, nieuwe producten en nominaties voor diverse awards zijn de aanleiding voor de inspiratiedag. Naast een vol programma van activiteiten, zal oprichter en creatief directeur Stefan Verhoef vertellen over de mogelijkheden die led-verlichting te bieden heeft.

Voorafgaand aan de inspiratiedag wordt een Madrix-workshop georganiseerd. Tijdens deze workshop introduceert InventDesign de lichtsoftware. Een Madrix-specialist toont alle ins en outs, ook is er de mogelijkheid om zelf aan de knoppen te zitten in de nieuwe showroom. De workshop is gericht op techneuten en indirecte gebruikers als lichtontwerpers en -designers. Aanmelding via inventdesign.nl.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.