© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
3 oktober 2017

Industrielicht levert led-lichtinstallatie voor Rotterdam-Antwerpen Pijpleiding

Industrielicht heeft voor het hoofdpompstation van Rotterdam Antwerpen Pijpleiding (RAPL) een nieuwe led-lichtinstallatie geleverd. Deze bestaat uit 3 kantelbare lichtmasten met elk 4 led-stralers van 162 watt.

RAPL pompt sinds 1971 ruwe aardolie via een 100 kilometer lange pijpleiding van Rotterdam naar Antwerpen. RAPL werkt 24 uur in continue dienst waarmee maximaal 110 miljoen liter ruwe olie per dag kan worden getransporteerd. Deze hoeveelheid staat gelijk aan meer dan 1.100 grote tanktrucks, die continu tussen Rotterdam en Antwerpen zouden pendelen.

Het RAPL hoofdpompstation in de Europoort werd verlicht door 10 stuks hogedruknatrium-stralers 400 watt vanaf een 3-tal beklimbare vakwerkmasten met werkbordes. Deze lichtinstallatie was sterk verouderd en onveilig, dus volgens de betrokkenen volledig aan vervanging toe.

Industrielicht heeft in opdracht van en in samenwerking met Verkerk installatietechniek uit Zwijndrecht het project uitgevoerd. Dit heeft dus geresulteerd in 3 kantelbare lichtmasten met elk 4 stuks led-stralers van 162 watt.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.