© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
22 september 2017

Eleqtron introduceert nieuwe aanwezigheidsmelder

Eleqtron introduceert een nieuw type Qneqt aanwezigheidsmelder, type EBDMR. Deze inbouwmelder heeft een 360°-detectie voor een middelgroot bereik, waardoor deze vooral geschikt is voor gebruik in grotere ruimtes.

Bijvoorbeeld voor de toepassing in klaslokalen. De producteigenschappen zijn een superieure detectie door een nieuwe lens met concentrische facetten; een bereik van 15 meter op een hoogte van 2,8 meter; en eenvoudig te programmeren met een afstandsbediening (type IR). Verder is de beschermingsgraad IP40, is de rand op aanvraag leverbaar in diverse RAL-kleuren en zijn de uitvoeringen in standaard schakel, DALI dim of 1-10V dim.

Met Qneqt aanwezigheidsmelders kunnen, dankzij de besturing, geheel automatisch vele taken in een gebouw worden beheerd. Naast verlichting zijn dat onder andere verwarming, ventilatie, airconditioning, zonwering en beveiliging. Daarmee bespaart men 40 procent energiekosten.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.