Woongoed plaatst ook in 2017 op 200 woningen zonnepanelen
De Zeeuwse woningcorporatie Woongoed plaats ook dit jaar op 200 woningen zonnepanelen. Aanvankelijk zouden er dit jaar maar op 100 woningen zonnepanelen komen.
Vorig jaar hebben de eerste huurders die hiervoor in aanmerking komen een aanbieding ontvangen en zijn er op 200 woningen zonnepanelen geplaatst. Dit jaar zijn er al op 100 woningen zonnepanelen geplaatst.
Begin augustus heeft echter nog een nieuwe groep huurders van Woongoed een brief ontvangen met een aanbieding voor het plaatsen van zonnepanelen. ‘Dit jaar plaatsen we dus op nog eens 100 woningen zonnepanelen’, aldus Woongoed. De huurders die buiten deze 100 vallen komen op de reservelijst te staan voor volgend jaar.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















