© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
15 augustus 2017

Saled plaatst led-verlichting bij Hyundai Wittenberg

De vestiging van Hyundai Wittenberg in Amersfoort is volledig omgezet naar led. Dankzij de overstap dringt Hyundai Wittenberg het energieverbruik terug met 39.730 kilowattuur per jaar.

Monteurs van Saled hebben in totaal 261 led-lampen geïnstalleerd in het pand. In de autoshowroom en werkplaats werden voornamelijk led-panelen, led-tubes en zogenaamde led ‘Ufo’ highbays geplaatst. Naast een besparing op energiekosten wordt er ook bespaard op vervangingskosten, waardoor de investering in led-verlichting binnen 2,4 jaar is terugverdiend. 

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.