Papendrecht start met aanbrengen 400 led-armaturen
Er is gestart met de vervanging van 400 lampen van de bestaande lichtobjecten in Papendrecht. Deze lampen hebben in Papendrecht bijna het maximum aantal branduren bereikt.
Vlak voordat een groep lampen (red. per straat of gebied) het theoretische aantal maximale branduren heeft bereikt, wordt deze door de gemeente vervangen. Door de gelijktijdige vervanging is er minder lichtuitval. ‘Dit is kostenefficiënt en levert een kwalitatief betere openbare verlichting. De overlast voor de inwoners ten gevolge van lichtstoringen wordt hiermee beperkt’, aldus de gemeente.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.
















