logo
© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
11 augustus 2017

Martijn Dekker nieuwe chief executive officer van Seaborough

Het Amsterdamse R&D-bedrijf Seaborough heeft Martijn Dekker (51) benoemd tot chief executive officer. Dekker volgt Fred van Ommen op, die als senior Advisor Life Science aan Seaborough verbonden blijft.

Seaborough is onderdeel van Momentum Capital. Dekker stond aan de basis van de recente licentieovereenkomst van de oneTLed-technologie met het Chinese Sengled, die nu de led-tl-buizen, die volledig compatibel zijn met alle magnetische en elektronische ballasten, gaan produceren, en deze onder eigen merknaam mogen verkopen, alsook aan alle grote lichtmerken waarvoor Sengled als fabrikant optreedt. Hierdoor kunnen straks in bestaande tl-armaturen oude fluorescentbuizen worden vervangen door led-buizen.

Dekker heeft een ruime ervaring in research en development van led-producten en heeft onder meer gewerkt bij verschillende afdelingen van Philips, Lemnis Lighting en bij Carus, een grote leverancier van Ikea waar hij verantwoordelijk was voor de introductie van nieuwe led- lampen

Deel dit artikel:

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Ja, ik wil de nieuwsbrief ontvangen en heb de privacy policy gelezen.

Laatste Nieuws

Bekijk al het nieuws

Meest gelezen

Producten