© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
17 juli 2017

Zomervideo (2): televisie-uitzending Klokhuis in teken van zonne-energie

In de rubriek ‘Zomervideo’ publiceert de redactie van Solar Magazine video’s over opvallende zonneparken in het buitenland of bijzondere zaken in Nederland. Ditmaal aandacht voor het Klokhuis.

Enkele weken voor de officiële start van de zomer wijdde het kinderprogramma een volledige uitzending aan zonne-energie. De makers zochten antwoord op diverse vragen. Hoe kan je koken op zonne-energie? Hoe werkt een zonneauto? Presentatrice Nienke bekijkt bovendien een Nederlands fietspad dat uniek in de wereld is en gaat op bezoek bij de Technische Universiteit in Delft waar veel onderzoek wordt gedaan naar zonne-energie. Bekijk de volledige uitzending hieronder.

Maakt u tijdens uw vakantie zelf een video van een - bij voorkeur recentelijk opgeleverd - zonnepark? Stuur de video of een YouTube- of Vimeo-link naar redactie@solarmagazine.nl.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.