© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
14 juli 2017

Elpress neemt 925 zonnepanelen in gebruik

Megens Elektrotechniek heeft een pv-systeem bestaande uit 925 zonnepanelen geïnstalleerd bij Elpress in Boxmeer. De installatie heeft een vermogen van 250 kilowattpiek.

Elpress is producent van appareten op het gebied van industriële hygiëne zoals industriële wassystemen.  General Manager Jannes Voss over de komst van de zonnepanelen: ‘We zijn al een aantal jaren bezig om te verduurzamen, de zonnepanelen zijn hierin de laatste stap. Sinds eind 2015 wordt ons gebouw al verwarmd middels een aardwarmte-installatie, waarbij we in de winter verwarmen en in de zomer koelen door gebruik te maken van de temperatuur van het grondwater onder ons gebouw. Met de zonnepanelen wordt ons volledige stroomverbruik nu voorzien door moeder natuur.’

Bekijk onderstaande video over het project.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.