© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
29 juni 2017

Belgische designverlichtingsspecialist Kreon lanceert buitenarmatuur Raga

De Belgische designverlichtingsspecialist Kreon lanceert met Raga een nieuwe reeks staande buitenverlichtingsarmaturen. De exclusieve designobjecten zijn gemaakt van marmer en/of staal.

Volgens het bedrijf onderscheiden de armaturen zich door hun authenticiteit, duurzaamheid, vakmanschap en vormelijke puurheid. De naam Raga verwijst zowel naar het traditionele Indische muziekgenre waarbij de muzikant binnen een aantal vaste regels verder improviseert, als naar het gelijknamige woord uit het Sanskriet dat betekent ‘iets dat je emoties kleurt’.

De marmerblokken werden geselecteerd door de lokale vakman Angelo Rizzi en vervolgens gezaagd in de 6 verschillende vormen die nodig zijn voor de Raga-armaturen, onder meer om het technische binnenwerk te kunnen verbergen. Na een behandeling met een speciaal product is het marmer beschermd tegen strenge vorst, zure regen en zouten.

Raga is te verkrijgen in een horizontale en een verticale uitvoering. De voor- en achterzijde van de Raga-buitenverlichting kan worden uitgevoerd in zwart metaal of marmer (red. wit carrara of zwart marquina). Voor het kaderwerk kan men kiezen tussen hoogglanzend zwart, geborsteld roestvrij staal of geborsteld rood koper.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.