© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
19 juni 2017

Nieuwe modellen Spiraled-collectie Bailey

Bailey introduceert nieuwe modellen van de Spiraled-collectie die volgens het bedrijf voorzien in een vraag naar grotere en bijzondere modellen. De modellen dragen de namen Theo, Charles en Madeleine.

Daarnaast komt Bailey ook met de modellen William en Mary. Model William is een globelamp die met een diameter van 95 millimeter een slag kleiner is dan de reeds bestaande Leslie (G125). Deze modellen hebben een E27-voet. Model Mary is een E14-kaarsmodel waarbij de spiraal verticaal omhoog loopt. Dit geeft een bijzonder effect waardoor het geheel nog meer aan een kaarsvlam doet denken. De naam spiraled en het design van het filament genieten bescherming bij het Europese merken –en patentregister. 

Bailey introduceerde in juli 2016 zijn Spiraled-collectie. Het begon met 5 modellen die allemaal een naam kregen gerelateerd aan de uitvinder van de gloeilamp, Thomas Edison. Thomas (A60), Alva (ST64), Leslie (G125), Marion (T45) en Estelle (C35) waren volgens Bailey al snel zo succesvol dat de heldere uitvoering snel uitbreiding kreeg met een Gold finish en de Leslie ook met een Metal finish. De Spiraled is de vervanger van de originele kooldraadgloeilamp. Qua sfeer en kleurtemperatuur komt deze lamp het dichtst bij de kooldraadlamp die nog in veel horecagelegenheden, winkels, (toon)zalen, lobby’s en andere ruimtes wordt ingezet als sfeerelement. Met de juiste dimmer is de spiraled te dimmen.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.