© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
15 juni 2017

Eleqtron introduceert nieuwe aanwezigheidsmelders

Eleqtron introduceert een nieuwe serie aanwezigheidsmelders van Qneqt voor het automatisch in- of uitschakelen van verlichting.

Met Qneqt aanwezigheidsmelders kunnen, dankzij de besturing, geheel automatisch taken in een gebouw worden beheerd. Naast verlichting zijn dat onder andere verwarming, ventilatie, airconditioning, zonwering en beveiliging. Daarmee bespaart men volgens Eleqtron 40 procent energiekosten.

De nieuwe melder (type GEFL-IR) is er ook met compacte infrarood handzender (type GEFL-HS). Bovendien is hij te monteren met de Qneqt Q-T plug: een verdeler voor aansluiting op de melder en op het verlichtingsarmatuur.

Daarnaast is er nu een Qneqt airconditioningmelder (type AP-GESM-AC), voor automatisch in- en uitschakelen van de airconditioning. Hiermee is tot 40 procent te besparen op  energiekosten. 

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.