© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
6 juni 2017

Reclamemast met led-schermen voor Volvo Cars Nederland

In opdracht van Volvo Cars Nederland heeft Armada Janse als preferred supplier de reclamemast langs de A2 in Beesd aangepast en de 2 led-schermen vervangen.

In 2014 heeft Armada Janse de reclamemast van 2 led-schermen met een afmeting van 3.840 bij 6.144 millimeter voorzien. Deze zijn nu vervangen door 2 led- schermen met een afmeting van 5.760 bij 8.960 millimeter.

Daarnaast is de mast voorzien van 2 loopbordessen ten behoeve van onderhoud aan de led-schermen.

De led-schermen zijn aangesloten op een automatische dimmer waarmee de intensiteit van de led’s wordt gedimd in de functie van het omgevingslicht. Op deze manier hebben de led’s op ieder moment van de dag een optimale lichtintensiteit waardoor de schermen te allen tijde goed zichtbaar zijn.

Volvo Nederland heeft de mogelijkheid om de programmering van de displays zelf aan te sturen, waarbij men de keuze heeft uit een vaste programmering of programmering op basis van een tijdschema. Maar ook een combinatie van beide is mogelijk.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.