© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
24 mei 2017

Alphen aan den Rijn verdrievoudigt budget zonnepanelenlening

De gemeente Alphen aan den Rijn heeft besloten het budget voor de duurzaamheidslening voor zonnepanelen en dubbele beglazing te verdrievoudigen van 750.000 tot 2,25 miljoen euro.

Verder komen er meer mogelijkheden om te lenen: mensen met een nieuwe woning kunnen gebruik maken van de lening net als huurders en postcoderoosprojecten.

Tot op heden hebben 173 huiseigenaren een lening aangevraagd. Dit heeft geleid tot een toename van 3.980 vierkante meter zonnepanelen.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.