© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
9 mei 2017

1.400 zonnepanelen voor LBP Rotterdam

Wattco.nl heeft 1.400 zonnepanelen geplaatst bij logistiek dienstverlener LBP Rotterdam. Het bedrijf, gevestigd in Maasijk, heeft hiertoe gebruikgemaakt van SDE+-subsidie.

LBP Rotterdam dat in zijn gebouw in Maasdijk 26 koelcellen en 8 rijpcellen kent, gaat volgens eigenaar Anton Filippo 'significant minder energie verbruiken'. Eerder koos het bedrijf al voor elektrische vorkheftrucks en led-verlichting. De zonnepanelen kennen een totaalvermogen van 392 kiloawattpiek.

De realisatie van het project is in onderstaande video in beeld gebracht.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.