Zonne-energiecollege door Wim Sinke (video)
Professor Wim Sinke heeft deze week een gastcollege verzorgd over zonne-energie bij de Universiteit van Nederland. De centrale vraag die Sinke beantwoordt is ‘hoe halen we zoveel mogelijk energie uit de zon?’
Voor niets gaat de zon op, elke dag weer. En daar kan de Nederlander goed gebruik van maken! Sinke, werkzaam bij Energieonderzoek Centrum Nederland (ECN) en de Universiteit van Amsterdam (UvA), onderzoekt hoe het licht zo goed mogelijk om te zetten is naar energie met behulp van zonnecellen. Hoe ver we al zijn, welke obstakels er zijn en welke mogelijkheden hoort men allemaal in onderstaand college.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















