© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
5 april 2017

SCHENKgroep breidt pv-installatie uit tot 504 zonnepanelen

SCHENK Containerverhuur nam enkele jaren geleden 80 zonnepanelen in gebruik en heeft deze installatie nu uitgebreid naar 504 zonnepanelen.

De zonnepanelen zijn met SDE+-subsidie uit het kalenderjaar 2014 geplaatst. SCHENKgroep is een familiebedrijf in de Betuwe en opgericht in 1970. Het biedt oplossingen voor de afvalverwerking, -transport, -opslag en -overslag; dit als leverancier van onder andere (vloeistofdichte) containers, persen en transportsystemen.

‘SCHENKgroep hecht veel waarde aan Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen’, stelt het bedrijf. ‘We willen dat volgende generaties ook kunnen opgroeien en ontwikkelen in een gezonde leefomgeving. Door het opwekken van duurzame zonne-energie, verminderen we de uitstoot van CO2 en dragen we zelf een steentje bij aan een schoner milieu.’

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.