© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
4 april 2017

Navito introduceert nieuwe ‘zonnepanelenarchitectuur’

Navito Energy Solutions organiseert een nieuwe ‘zonnepanelenarchitectuur’ om zonnepanelen te integreren in de gebouwde omgeving.

De elementen van de architectuur zijn in uiteenlopende maten en vormen te produceren en ook beschikbaar als constructief element of buigbare variant. Verder is er de keuze uit zowel mono- als polykristallijne zonnecellen.

Er zijn 4 varianten beschikbaar:

  • Maximum Sized glass: deze standaard lijn zonnepanelen is vervaardigd van gelamineerd veiligheidsglas en te gebruiken voor daksystemen, gevelbekleding, hangende toepassingen en borstweringen.
  • Maximum Sized frame: de ‘frame’-variant onderscheidt zich van de vorige doordat hij geschikt is voor zowel platte als schuine daken.
  • Multipurpose Sized Glass: door de constructie zijn met deze dubbelglas modules onder meer balkonafscheidingen te realiseren maar ook schermen, afrasteringen, luifels, galerijen en glasdaken.
  • Multipurpose Sized Flex: deze zonnepanelen zijn rond zijn te buigen en hiermee ze geschikt voor montage om/op ronde voorwerpen, gebouwen, muren enz. Daarnaast zijn ze eveneens als constructief element toe te passen.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.