1.592 zonnepanelen voor Wartburg College
In opdracht van het Wartburg College gaat Van Rennes Elektrotechniek maar liefst 1.592 zonnepanelen installeren. De zonnepanelen worden op de daken van 4 scholen geplaatst in de omgeving Rotterdam.
In samenwerking met Energieplusdak zal het project deze zomer worden uitgevoerd. De technisch adviseur is M3E. Het gaat om de volgende schoolgebouwen waarvoor eerder al een SDE+-subsidie verkregen is:
- Locatie Guido de Brès: 604 zonnepanelen, 161 kilowattpiek
- Locatie Marnix: 256 zonnepanelen, 68 kilowattpiek
- Locatie Revius: 249 zonnepanelen, 66 kilowattpiek
- Locatie De Swaef: 483 zonnepanelen, 128 kilowattpiek.
Verder wordt er een Solar log monitoringsysteem aangelegd en gekoppeld met de bestaande infodisplays.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.
















