Ruim 2.200 zonnepanelen op daken Gispen door KiesZon
Inrichter Gispen zal in 2017 door KiesZon voorzien worden van ruim 2200 zonnepanelen. De in Culemborg gevestigde partij zal de 0,5 megawattpiek aan zonnepanelen geplaatst krijgen op zowel schuin als plat dak.
KiesZon levert het systeem in een operational lease model. Eerder voorzag KiesZon al Koninklijke Ahrend NV van zonnepanelen, inrichter Gispen, dat onder Ahrend valt, zet nu dus ook de stap richting het zelf opwekken van zonnestroom. Het systeem zal naar verwachting gebouwd worden met polykristallijne panelen van 270 wattpiek.
Frank Heijckmann, algemeen directeur KiesZon, ziet het realiseren van het systeem bij Gispen als een mooie, nieuwe uitdaging voor KiesZon, dat wederom het ontwerp, de financiering, de realisatie en het onderhoud voor de dakeigenaar zal regelen. ‘We zijn trots dat we voor een mooi bedrijf als Gispen aan de slag mogen, we gaan zoals altijd weer voor een prachtig systeem met optimaal rendement.’
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














