Atomis presenteert nieuwe ledcatalogus 2017/18
Atomis heeft zijn nieuwe led-catalogus 2017/18 gepresenteerd. De catalogus heeft een nieuwe opzet gekregen, met de focus op productdesign en projectimpressies die de toepassingsmogelijkheden van de armaturen tonen.
Alle technische specificaties van de producten zijn te vinden in de uitgebreide datasheets of de technische catalogus. Naast het Fusion-programma van modulaire armaturen, introduceert Atomis een nieuwe reeks innovatieve plafond-inlegarmaturen en pendelarmaturen voorzien van Multioptic lenstechnologie. Het optische systeem bestaat uit een patroon van 99 mid-power led’s, geplaatst achter een decoratief afschermingsmasker.
Elke led is voorzien van een individuele secundaire lens die voorziet in een optimale lichtverdeling. De behuizing is vervaardigd van staal met een finish van matte RAL9016 structuurpoedercoating. De Multioptic lenstechnologie produceert <UGR19 verblindingsvrij licht dat kantoren, scholen, verkoopruimtes en gangen energie-efficiënt verlicht en dat volledig overeenstemt met de geldende normen.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















