© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
13 maart 2017

Havenbedrijf Amsterdam start aanbesteding voor 3 megawattpiek zonnepanelen

Het Havenbedrijf Amsterdam is een aanbesteding gestart voor het ontwerpen, leveren, installeren van zonnestroomsystemen op 6 locaties in Amsterdam. In totaal gaat om 3 megawattpiek zonnepanelen.

De winnaars van de aanbesteding wordt voor een periode van 2 jaar ook verantwoordelijk voor het beheer, onderhoud en de monitoring van de zonnepanelen. Havenbedrijf Amsterdam heeft voor alle locaties een SDE+-beschikking ontvangen op haar naam. Het doel is zoveel mogelijk vermogen te plaatsen binnen de maximale SDE+-beschikkingen.

Voor de volgende gebouwen zijn beschikken verkregen:

  1. CST-loods (Coenhavenweg 9, Amsterdam): 1.319 kilowattpiek
  2. Kantoorgebouw ODS (Basisweg 60, Amsterdam): 50 kilowattpiek
  3. PTA (Piet Heinkade 27, Amsterdam): 95 kilowattpiek
  4. Loods 8 (Pier Azië 8, Amsterdam): 536 kilowattpiek
  5. Loods Aegir (Nieuwe Hemweg 10, Amsterdam): 257 kilowattpiek
  6. GMP Groep/PARO (Siciliëweg 38, Amsterdam): 827 kilowattpiek

De start van de aanleg van de zonnepanelen staat gepland voor de zomer van 2017. Het opschalen van het aandeel hernieuwbare energie is een doelstelling die het Havenbedrijf Amsterdam actief nastreeft, in dit perspectief ging vorig jaar het project ‘Zon in de Haven’ van start. De concrete doelen zijn in dat kader: 100 megawattpiek windenergievermogen en 100.000 vierkante meter zonnepanelen in 2020.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.