© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
3 maart 2017

Lichtplanners haalt 300.000 euro publieke financiering op voor lopende orders

Lichtplanners uit Heemstede heeft 300.000 euro opgehaald via Knab Crowdfunding. De lening zal worden gebruikt om piekfinanciering op de bestaand orders in de lopende debiteurenportefeuille op te vangen.

Lichtplanners is een adviesbureau dat met name retailers helpt bij het maken en implementeren van een optimaal lichtplan. Dat doen ze normaal gesproken alleen door middel van factoring. De kosten van factoring zijn volgens het bedrijf echter hoog. Met deze lening kunnen deze kosten worden teruggebracht.

Huib Arends, directeur en eigenaar van Lichtplanners: ‘We richten ons op de Nederlandse en Belgische retailer. We praten direct met de eindgebruiker zonder dat er een groothandel of elektricien tussen zit. Door deze korte lijnen horen we de wensen en eisen uit de eerste hand en zijn we in staat een nauwgezet lichtplan te maken, tegen de juiste prijs. Door deze aanpak groeien we de laatste jaren sterk. Maar met die groei namen ook de kosten voor factoring toe. Dat is een vrij dure vorm van financiering om de productiepieken op te kunnen vangen. Deze lening via Knab Crowdfunding is een uitkomst voor ons. Het is een veel gunstiger manier van het financieren van onze productiepieken.’

Lichtplanners behoort naar eigen zeggen tot de top 10 van de lichtleveranciers binnen de retail. Steeds vaker wordt Lichtplanners daarbij gevraagd om met oplossingen voor magazijnen, op- en overslagruimtes, koel- en vriesruimtes en parkeergarages te komen.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.