© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
28 februari 2017

Ruim 200.000 bezoekers voor International Signs and LED Exhibition (ISLE) 2017

De organisatie van de International Signs and LED Exhibition (ISLE) 2017 blikt naar eigen zeggen tevreden terug op een beurs ‘waar de nieuwste technologieën zijn voorgesteld’ en 208.000 bezoekers werden verwelkomd.

Meer dan 208.000 professionals, met inbegrip van aankoopmissies van meer dan 100 landen zoals Amerika, India, Duitsland, Rusland, Saoedi-Arabië, Egypte, Thailand, Maleisië en vele anderen, kwamen bijeen in het Guangzhou.

Naast nieuwe technologieën waren er een groot aantal fora en lezingen. De International Signs and LED Exhibition (ISLE) 2018 zal worden georganiseerd door Canton Fair Advertising Co., Ltd. en China Foreign Trade Guangzhou Exhibition General Corp (CFTE) van 3 tot en met 6 maart 2018. De beurs zal gericht zijn op de ontwikkeling van een volledig geïntegreerd oplossingsplatform voor de led-industrieketen van professionele, charismatische en intelligente reclameborden.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.