© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
28 februari 2017

Elincom Electronics introduceert lichtgewicht led-koeling van 500 watt

Elincom introduceert de nieuwe WHP-serie met een koelvermogen van 85 tot 500 Watt in de Benelux. Elincom is de fabrieksdistributeur van Furukawas hoogvermogen koellichamen met geïntegreerde heatpipes.

Het gewicht is van de koellichamen is volgens Elincom bijzonder laag omdat deze koeling is opgebouwd uit plaatmateriaal. De combinatie lichtgewicht en groot koelvermogen maakt Furukawa geschikt voor high bay-armaturen. Naast koeling voor led’s produceert Furukawa ook koellichamen voor onder meer tractietoepassingen waarbij er hoge eisen gesteld worden aan het functioneren onder extreme omstandigheden.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.