LG Chem gaat batterijproductie in Amerika en China uitbreiden
De Zuid-Koreaanse batterijfabrikant LG Chem gaat zijn batterijproductie in zowel Amerika als China verder uitbreiden. In Amerika gaat het om de fabriek in Holland (red. Michigan) die batterij voor e-auto’s levert.
Door de fabrieksuitbreiding moet LG Chem de vraag naar batterijen voor de elektrische Chevrolet-modellen Bolt en Volt als ook voor Chryslers Pacifica Hybrid bij kunnen benen. LG Chem hoopt de fabrieksuitbreiding in augustus afgerond hebben. Exacte productieaantallen worden hierbij niet genoemd.
Marktexperts verwachten dat het minimaal om 50.000 tot 100.000 extra batterijpakketten per jaar zal gaan.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















