© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
24 februari 2017

LG Chem gaat batterijproductie in Amerika en China uitbreiden

De Zuid-Koreaanse batterijfabrikant LG Chem gaat zijn batterijproductie in zowel Amerika als China verder uitbreiden. In Amerika gaat het om de fabriek in Holland (red. Michigan) die batterij voor e-auto’s levert.

Door de fabrieksuitbreiding moet LG Chem de vraag naar batterijen voor de elektrische Chevrolet-modellen Bolt en Volt als ook voor Chryslers Pacifica Hybrid bij kunnen benen. LG Chem hoopt de fabrieksuitbreiding in augustus afgerond hebben. Exacte productieaantallen worden hierbij niet genoemd.

Marktexperts verwachten dat het minimaal om 50.000 tot 100.000 extra batterijpakketten per jaar zal gaan.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.