Lightronics introduceert design- en accentarmaturen Cobalt en Clara
Lightronics introduceert 2 nieuwe design- en accentarmaturen Cobalt en Clara. De Cobalt is een nieuw armatuur dat met behulp van decoratieve afdekramen verschillende verschijningsvormen kan aannemen.
Bovendien voorkomt het armatuur lichthinder. De Cobalt is toepasbaar als buitenverlichting maar ook als binnenverlichting in bijvoorbeeld scholen, ziekenhuizen en retail.
De kwart-, half- of volledig cirkelvormige doorsnede van het designarmatuur Clara biedt direct en indirect licht. De uitstraling van het armatuur, het verfijnde lensoptiek en de optionele achtergrondverlichting in diverse kleuren maken Clara volgens Lightronics tot ‘een verrijking’ voor entrees, toonzalen of kantoren.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.
















