© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
24 januari 2017

Investeringsvehikel New York realiseert assemblagefabriek voor batterijen

Het Empire State Development (ESD), een economisch agentschap in New York, heeft bekendgemaakt te investeren in een assemblagefabriek voor batterijcellen.

De investering vindt plaats ins samenwerking met het New York Battery and Energy Storage Technology Consortium (NY-BEST). NY-BEST gaat samen met Eastman Kodak Company 2 assemblagelijnen realiseren. In juli 2017 moeten de assemblage operationeel zijn. Op de lijnen is onder meer roll-to-rollproductie mogelijk met de nieuwste bijbehorende technieken van Kodak. De nieuwe productiefaciliteit moet een bijdrage leveren aan het doel van New York om in 2020 100 megawattuur aan energieopslagsystemen te hebben.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.