U-Fit gekozen tot 'led-applicatie van het jaar 2016'
Op de zevende editie van Led Event Nederland is de applicatie ‘U-Fit' door de meer dan ruim 400 bezoekers verkozen tot de beste toepassing van led-technologie in 2016.
De U-Fit is een magnetische elektrische verbinding en die geschikt is voor led-verlichting, ontwikkeld door ondernemer Robert Sijtsma van Magnetic Fit.
Het led-evenement wordt jaarlijks georganiseerd door FHI, de federatie van technologiebranches. Alle deelnemende led-applicaties werden tentoongesteld op het Applicatieplein, waar de bezoekers op hun favoriete applicatie konden stemmen. De applicaties werden door bezoekers kritisch beoordeeld op ontwerp, beleving en toepassing.
De U-Fit kent de volgende eigenschappen:
- Door het gebruik van de adapters is er een grotere variëteit van lampen toepasbaar op nagenoeg alle traditionele fittingen.
- Led-lampen met U-Fit zijn eenvoudig te verwisselen.
- De U-Fit bespaart op materiaal en is ook nog eens herbruikbaar.
- De vormgeving van de U-Fit verbinding is compacter en beter te integreren in bijvoorbeeld armaturen of plafondverbindingen.
- De U-Fit is geschikt voor gelijkstroom; ook stopcontacten en plafondverbindingen zijn beschikbaar.
- Voor de traditionele fittingen, zoals de schroefdraadfittingen E14 en E27, zijn adapters beschikbaar om een led-lamp met U-Fit aan te ‘klikken’.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















