© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
3 februari 2016

Nederlands New Sources Energy koopt 3 Duitse pv-parken

New Sources Energy NV (NSE) maakt bekend de overname van de 3 Duitse solarparken Kleinschwabhausen, Niepars en Breitenbach te hebben afgerond.

NSE heeft via haar in 2014 opgerichte dochterbedrijf New Sources Energy Germany de overname afgerond van drie bestaande Duitse solarparken door de overname van Zoneco GmbH. Het betreft de solarparken Kleinschwabhausen (1.015 kilowattpiek), Niepars (955 kilowattpiek) en Breitenbach (1.330 kilowattpiek). De geplande overname van de parken was vorig jaar al reeds goedgekeurd.

Ten behoeven van het ontvangen van de terugleververgoeding (red. het feed-in tarief) van de Duitse overheid zijn de 3 parken ondergebracht in de Duitse entiteit Zoneco GmbH, welke speciaal hiervoor is opgericht. NSE Germany BV heeft alle contracten en financiële verplichtingen van Zoneco GmbH overgenomen. Het bestuur van NSE verwacht dat de nieuwe parken direct gaan bijdragen aan een positief bedrijfsresultaat.

Update: New Sources Energy heeft bovenstaand persbericht om bij de redactie onbekende redenen teruggetrokken.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.