© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
22 oktober 2015

SolarNRG levert 16.000 zonnepanelen voor SDE+-project op ABC Westland in Poeldijk

SolarNRG levert 16.000 zonnepanelen voor een SDE+-project op ABC Westland in Poeldijk. Het bedrijventerrein ABC Westland Agri & Food in Poeldijk wordt hiermee de grootste zonnestroomproducent in Zuid-Holland.

Eind vorig jaar werd al bekend dat ABC Westland SDE+-subsidie verkregen had voor 8.000 zonnepanelen.

Nieuwe bedrijfspanden op het terrein van ABC Westland worden al jaren gebouwd met een hoge RC-waarde en led-verlichting en de restwarmte wordt vanuit de koelinstallaties gebruikt voor het verwarmen van kantoren. De 16.000 zonnepanelen van ieder 260 wattpiek die in 2016 geplaatst worden, worden geleverd door SolarNRG en geïnstalleerd door Kuyvenhoven Electrotechniek. Met het pv-project wordt straks 40 procent van het totale elektraverbruik van de verhuurde bedrijfspanden duurzaam opgewekt. De montage van de zonnepanelen start in januari 2016 en zal in mei 2016 gereed zijn.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.