logo
bedrijf-logo-easyfix-solar
Vlijtstraat 53 7005 BN Doetinchem (Nederland)
Wilma Eerenstein

EasyFix Solar

EasyFix Solar levert robuuste onderconstructies voor zonnesystemen die zeer snel en eenvoudig te monteren zijn. De systemen onderscheiden zich door:

  • Snelle montage, tot 1.000 paneelplaatsen met 3 man in 1 dag
  • Panelen ALTIJD op de sweet spot geklemd, nooit op de hoeken
  • Dus ook geschikt voor panelen > 2 m
  • Portrait en landscape altijd mogelijk
  • Vrijheid in oriëntatie: zuid of oost-west
  • Zeer goede luchtkoeling onder de panelen: panelen blijven koeler en leveren meer stroom
  • Systemen geschikt voor zwaardere stormen

EasyFix Solar levert systemen voor daken, grondopstellingen en drijvende systemen. Hierbij zijn standaard lay-outs beschikbaar, maar in samenspraak met de klant zijn ook maatwerkoplossingen mogelijk.

EasyFix Solar levert de volgende diensten:

  • ontwerp van systeem op basis van draagkracht dak of gewenste inrichting veld/locatie
  • levering van onderconstructies aan installateurs en projectontwikkelaars
  • montage training
  • montage mogelijk ism EasyFix Montage Service

Daken

  • FlexFix Roof, het snelste systeem met goede luchtkoeling en bevestiging op de sweet spot. 1000 paneelplaatsen per dag met 3 personen!
  • LightFix: ballastvrij, geschikt voor constructief lichte daken

Veldopstellingen – snel te monteren schansen die met lichte apparatuur zijn te plaatsen. Voor vuil- en stort plaatsen is een systeem beschikbaar dat geen grondboringen vereist.

Drijvende systemen – met behoud van waterkwaliteit. Hiertoe werkt EasyFix Solar in onderzoeksproject DRIVER samen met o.a het NIOO.

Agri-PV- effectieve overkappingen die met lichte apparatuur te plaatsen zijn, zonder beton. Hiertoe werkt EasyFix Solar in onderzoeksproject Sunbiose samen met o.a. Wageningen Research.

Zie easyfixsolar.com

Meest gelezen

Nu in Het Tijdschrift

nu-in-magazine-cover
Marktgids Zonne-energie 2025
De Solar Magazine Marktgids Zonne-energie 2025 kent dit jaar 14 rubrieken met onder meer de volgende redactionele artikelen: * COVERSTORY Vlaanderen ziet zakelijke markt floreren, Nederlandse zonne-energiemarkt maakt pas op de plaats * NATIONAAL...
Bekijk alle magazines