Terug
bedrijf-logo
Galgeweg 46 2691MG ‘s-Gravenzande (Nederland)
Denis de Vette
Fabrikant

Van der Valk Solar Systems


Van der Valk Solar Systems is één van de snelst groeiende bedrijven in de solarbranche en richt zich volledig op het ontwikkelen en produceren van solar montagesystemen voor schuine daken, platte daken en open velden. Van der Valk Solar Systems heeft ook een vestiging met kantoor en magazijn in de UK.

Onze montagesystemen worden ontwikkeld en geproduceerd in onze eigen fabriek in Nederland en onderscheiden zich door hun brede inzetbaarheid, zeer snelle montage en hoge kwaliteit. Ze zijn ontwikkeld volgens de nieuwste Eurocodes en voldoen daarmee aan de eisen die banken en verzekeringsmaatschappijen stellen aan solarinstallaties.

Van der Valk Solar Systems werkt nauw samen met Van der Valk Systemen, al sinds 1963 een wereldwijd begrip op het gebied van bewegende systemen en bevestigingscomponenten.

Ons gezamenlijke bedrijvencomplex bestaat uit 20.000 m2 kantoren en bedrijfshallen. Met gebruikmaking van een modern machinepark en de nieuwste technologieën worden producten en systemen hier snel en nauwkeurig ontwikkeld, gefabriceerd en getest.

Waarom Van der Valk Solar Systems?

  • Innovatieve systemen ontwikkeld volgens wereldwijd geldende normeringen
  • Snelle en betrouwbare leveringen dankzij modern machinepark en grote voorraden
  • Systeemleverancier sinds 1963
  • Gratis software voor projectontwerp en -calculatie
  • Alle systemen toepasbaar op elk type dak of ondergrond
  • Snelle montage dankzij voormontage van essentiële onderdelen
  • Alle systemen verkrijgbaar in zowel portrait als landscape con­figuratie
  • Diverse systemen ook leverbaar als kant-en-klare kits
Van der Valk Solar Systems-afbeelding

Nu in Het Tijdschrift

September 2026

De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.

Bekijk alle magazines
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.