
Powerfield is de spekkoper nu de balans van de tweede SDE+-ronde van 2017 is opgemaakt. Het bedrijf wist het grootste volume binnen te halen, te weten 109,9 megawattpiek. Maar welke solar bedrijven scoorden nog meer goed? De redactie zet de zonne-energiebedrijven met een groot aantal beschikkingen op een rij:
* De gegevens van circa 900 projecten (goed voor 220 megawattpiek) zijn geanonimiseerd. Om die reden is niet te achterhalen wie de subsidie voor deze projecten aangevraagd heeft. Mogelijkerwijs zijn de genoemde cijfers van individuele bedrijven in dit artikel dan ook hoger dan publiek bekend is.
Lees ook:
De mei 2026-editie van Solar & Storage Magazine is uit. Het tijdschrift kent artikelen over Intersolar Europe, dubbele energiebelasting bij thuisbatterijen, recycling van batterijen en het Nationaal EMS Programma.