logo
© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
25 september 2014

Ruim tweehonderdvijftig aanmeldingen voor Scouting Zonnestrijd

Ruim tweehonderdvijftig van de duizend scoutinggroepen in Nederland hebben zich al aangemeld voor de Scouting Zonnestrijd. Bij deze actie van Natuur & Milieu kunnen scoutinggroepen zonnepanelen winnen voor hun pand.

De vijf scoutinggroepen die de meeste stemmen mobiliseren, winnen een set zonnepanelen. Iedereen kan sinds gisteren stemmen op zijn favoriete scoutinggroep. 'Jongeren én hun ouders op een positieve manier in aanraking brengen met duurzame energie, dat is het belangrijkste doel van de actie', aldus Olof van der Gaag, directeur Campagnes van Natuur & Milieu. 'Dankzij de actie komen duizenden kinderen, ouders en tienduizenden stemmers in aanraking met duurzame energie.'

Van de ruim tweehonderdvijftig groepen die zich aanmeldden, hebben overigens slechts honderdzeventig van hen een geschikt dak voor zonnepanelen. Zij dingen dan ook mee naar de prijzen. De Scouting Zonnestrijd is een vervolg op de kinderboerderijenactie ‘Zet kinderboerderijen in de zon’, die Natuur & Milieu vorig jaar samen met de ASN Bank hield. Duizenden mensen stemden toen op hun favoriete kinderboerderij. ASN Bank is ook dit jaar donateur en Scouting Nederland - de koepel van alle scoutingclubs in Nederland die gezamenlijk honderdduizend leden tellen - is partner.

Deel dit artikel:

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Ja, ik wil de nieuwsbrief ontvangen en heb de privacy policy gelezen.

Laatste Nieuws

Bekijk al het nieuws

Meest gelezen

Producten