Innolumis levert dynamische verlichting voor snelfietsroute Goffertpark Nijmegen
Innolumis gaat dynamische verlichting leveren voor de snelfietsroute door het Goffertpark in Nijmegen. Tussen Beuningen en Nijmegen wordt momenteel de snelfietsroute gerealiseerd.
Een deel van deze fietsroute is gepland over een bestaand asfaltpad door de Goffert, waar dagelijks fietsers en wandelaars gebruik van maken. Om de natuur van het Goffertpark zo veel mogelijk te ontzien wordt de aan te brengen buitenverlichting dynamisch. Geen verlichting of gedimde verlichting als er geen gebruik van wordt gemaakt en voldoende verlicht bij daadwerkelijk gebruik van het fietspad.
Innolumis ontving de opdracht voor de levering van Mini Nicole led-armaturen in de witte lichtkleur 730 (warmwit); het dynamische verlichtingssysteem is van TVIlight. Ziut knoopt alles aan elkaar en zorgt voor de installatie.
Begin volgend jaar zullen de fietsers gebruik kunnen maken van de veilige en snelle fietsverbinding door het Goffertpark.
Deel dit bericht
Dit is een artikel van